حمل و نقل و زمان تحویل

- هزینه پیک برای خریدهای بیش از ۵۰ هزار تومان رایگان می‌باشد.

- بسته ها یک ساعت بعد از سفارش مشتری ارسال می‌شوند و حداکثر 3 ساعت پس از سفارش درب منزل مشتری قابل تحویل هستند. در حال حاضر روش ارسال کالای خریداری شده، پیک برای شهر تهران و پست برای شهرستان‌ها می‌باشد که از طریق شماره‌ی پیگیری مرسوله برای شما، قابل پیگری خواهد بود.

- هزینه های ارسال شامل هزینه های پیک برای شهر تهران و پست برای شهرستان‌ها می‌باشد و هزینه بسته‌بندی رایگان می‌باشد. ما پیشنهاد می کنیم سفارشات خود را در یک سبد خرید جمع آوری و در انتها خرید نهایی نمایید تا هزینه پیک یکبار محاسبه گردد.

شرایط بازپرداخت

- در صورت وجود نقص یا خرابی در کالای تحویلی و اعلام مشتری در کمتر از ۷ روز از زمان خریداری محصول، کل مبلغ پرداختی مشتری در کمتر از ۳ ساعت به شماره حسابی که توسط مشتری اعلام می‌گردد و بنام خود فرد می‌باشد، واریز خواهد شد.

- با وجود اعتقاد و الزام گلبای به تامین و ارائه کالاهای با کیفیت و دقیقا مطابق توضیحات کالا، در صورتی که با وجود سالم بود کالا، مشتری به هر دلیل یا سلیقه‌ای از کالای دریافتی رضایت نداشته باشد، در صورت عدم استفاده مشتری از کالای مربوطه، با کسر هزینه ارسال( هزینه پیک)، مبلغ کالا به مشتری بازگردانده خواهد شد. البته بازگرداندن کالا به محل انبار گل‌بای بر عهده مشتری خواهد بود که در صورت درخواست مشتری، پیک گلبای حضوری کالا را از مشتری دریافت خواهد نمود.

مناطق تحت پوشش

- تهران و تمامی شهرستان‌های کشور تحت پوشش گل‌بای می‌باشد.