شرایط و ظوبط استفاده

شرایط تحویل کالا

۱- سلامت ظاهری کالاهای تحویلی قبل از ارسال توسط اپراتورهای گلبای بررسی می‌گردد.

۲- امکان پرداخت در محل مشتری میسر می‌باشد.

۳- زمان ارسال کالا با مشتری بصورت تلفنی هماهنگ خواهد شد و گلبای آمادگی ارسال کالا یک ساعت بعد از سفارش مشتری را دارا می‌باشد و در این شرایط حداکثر 3 ساعت بعد از سفارش، مشتری کالا را دریافت خواهد نمود.

شرایط بازپرداخت

۵- در صورت وجود نقص یا خرابی در کالای تحویلی و اعلام مشتری در کمتر از ۷ روز از زمان خریداری محصول، در صورتی که کالا توسط مشتری دچار نقصان نشده باشد، کل مبلغ پرداختی مشتری در کمتر از ۳ ساعت به شماره حسابی که توسط مشتری اعلام می‌گردد و بنام خود فرد می‌باشد، واریز خواهد شد.

۶- در صورتی که با وجود سالم و منطبق بودن کالا با مشخصات اعلامی، مشتری به هر دلیلی رضایت از کالای دریافتی نداشته باشد، در صورت عدم استفاده مشتری از کالای مربوطه، با کسر هزینه ارسال( هزینه پیک اولیه)، مبلغ کالا به مشتری بازگردانده خواهد شد. البته بازگرداندن کالا به محل انبار گلبای بر عهده مشتری خواهد بود و در غیر اینصورت دو بار هزینه پیک کسر می‌گردد.

مناطق تحت پوشش

۷- تمامی مناطق شهر تهران تحت پوشش گل‌بای می‌باشد.

۸- ارسال سفارش به خارج از تهران از طریق پست انجام می‌شود و هزینه تحویل بسته به اداره پست برای خریدهای پایین تر از ۸۰ هزار تومان مبلغ ۱۰ هزار تومان در فاکتور مشتری محاسبه می‌گردد و هزینه پست در زمان تحویل کالا به مشتری توسط مامور پست از مشتری دریافت خواهد شد. در مواردی که به دلیل موقعیت مکانی مشتری امکان دریافت هزینه پستی درب منزل میسر نباشد، ارسال کالا از طریق پست عادی انجام خواهد شد و گلبای مسئولیتی در مورد زمان و تضمین صحت ارسال آن نخواهد داشت و کلیه موارد به اداره پست مربوط خواهد بود.