شرایط و ظوبط استفاده

شرایط تحویل کالا

۱- سلامت ظاهری کالاهای تحویلی قبل از ارسال توسط اپراتورهای گلبای بررسی می‌گردد.

۲- امکان پرداخت در محل مشتری میسر می‌باشد.

۳- زمان ارسال کالا با مشتری بصورت تلفنی هماهنگ خواهد شد و گلبای آمادگی ارسال کالا یک روز بعد از سفارش مشتری را دارا می‌باشد و در این شرایط مشتری در ساعتی که مشخص می‌کند، کالا را دریافت خواهد نمود.

شرایط بازپرداخت

۵- در صورت وجود نقص یا خرابی در کالای تحویلی و اعلام مشتری در کمتر از ۷ روز از زمان خریداری محصول، در صورتی که کالا توسط مشتری دچار نقصان نشده باشد، کل مبلغ پرداختی مشتری در کمتر از ۳ ساعت به شماره حسابی که توسط مشتری اعلام می‌گردد و بنام خود فرد می‌باشد، واریز خواهد شد.

۶- در صورتی که با وجود سالم و منطبق بودن کالا با مشخصات اعلامی، مشتری به هر دلیلی رضایت از کالای دریافتی نداشته باشد، در صورت عدم استفاده مشتری از کالای مربوطه، با کسر هزینه ارسال( هزینه پیک اولیه)، مبلغ کالا به مشتری بازگردانده خواهد شد. البته بازگرداندن کالا به محل انبار گلبای بر عهده مشتری خواهد بود و در غیر اینصورت دو بار هزینه پیک کسر می‌گردد.

مناطق تحت پوشش

۷- فروشگاه گلبای خدمتگذار همه هموطنان عزیز در تهران و سراسر کشور می‌باشد.

۸- ارسال سفارش به خارج از تهران از طریق پست انجام می‌شود. هزینه ارسال کالاهای خریداری شده از فروشگاه گلبای  تا اداره پست برای خریدهای بیشتر از ۸۰ هزار تومان به عهده گلبای بوده و برای خریدهای کمتر از ۸۰ هزار تومان فقط مبلغ ۱۰ هزار تومان در فاکتور مشتری محاسبه می‌گردد. مشتری کل مبلغ  را در زمان دریافت کالا به مامور پست پرداخت خواهد نمود.